Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж корабелів Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова» Офіційний сайт

Творчість

Творчість 04.11.2019

Творчість

Національний університет кораблебудування приділяє особливу увагу творчому розвитку студентів. Адже студентське життя це не тільки лекції та випробування. Це також період захопливих творчих відкриттів, пошуку та реалізації власних талантів, безмежне поле креативу!

Серед випускників НУК є багато талановитих особистостей, які здобули визнання не тільки миколаївців, але й прихильників по всьому світу. На думку одразу спадають такі імена як Валерій і Костянтин Меладзе, гурт "Колібрі" та Олена Юданова, Геннадій Кацов та багато інших.

Наразі НУК пропонує студентам унікальні можливості для творчої реалізації у різних напрямках діяльності. При університеті працює Культурний центр «Корабел», який нещодавно відзначив п'ятдесятиріччя діяльності, постійно відбуваються виставки живопису, фотомистецтва. Керівництво НУК уважно відноситься до будь-яких творчих ініціатив та з радістю підтримує молоді таланти.