Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж корабелів Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова» Офіційний сайт

Відгуки випускників НУК

Пушкарь Ярослав

Пушкарь Ярослав

Год выпуска:  31.12.2019
Диплом:  Магістр
Предприятие:  Частный предприниматель

Я занимаюсь настройкой рекламных компаний в фейсбуке и инстаграмме, рекламой как различных видов бизнеса, так и своих товаров – мой проект по видеокурсам androiddemy.com

Помню, как сомневался продолжать ли обучение на своей специальности или доучиться на новой специальности. Теперь понимаю, как мне повезло закончить магистратуру «Системного анализа» (бакалаврат у меня Компьютерные науки).
Курган Денис

Курган Денис

Год выпуска:  31.12.2017
Диплом:  Спеціаліст
Предприятие:  НУК
Должность:  Студент спеціальності 124. Системний аналіз
Я щиро вдячний коледжу, за те, що надав необхідні знання та навички для подальшого навчання за спеціальністю, та працевлаштування. Пишаюся що мав нагоду навчатися в цьому закладі, та працювати з видатними персонами викладацького складу.
Жукова Олена Юріївна

Жукова Олена Юріївна

Год выпуска:  01.07.1997
Диплом:  Магістр
Предприятие:  Marine Design Engineering, Mykolaiv, Ukraine
Должность:  Керуючий директор
Навчання на кафедрі менеджменту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відкриває студентам широкі перспективи для подальшої професійної діяльності. Кафедра менеджменту вигідно відрізняється гарним матеріально – технічним забезпеченням, новітніми технологіями та сучасними методами навчання, а головне – професійним складом  викладачів, більшість з яких є не лише теоретиками, а і практиками.
Окрім навчання, дуже насичене і цікаве студентське життя. Тут молодь має можливість проявити свої творчі, організаторські та спортивні здібності, або стати справжнім громадським діячем. Сьогодні мені дуже приємно продовжувати співпрацю з університетом вже у якості роботодавця для майбутніх випускників.
Я дуже вдячна університету, своєму факультету та кафедрі менеджменту за цікаві роки навчання, за нові можливості, за пошук себе та майбутньої професії. Бажаю вам подальших успіхів у науковій та педагогічнфій діяльності!
Мельник Сергій Ігоревич

Мельник Сергій Ігоревич

Год выпуска:  01.03.2019
Диплом:  Магістр
Предприятие:  АТ "Завод"Екватор"
Должность:  Інженер-конструктор (розробка систем управління)

Під час навчання на молодших курсах бакалаврату «Комп’ютерні науки» я вважав, що моя майбутня робота буде пов’язана з веб напрямком і був цілком задоволений знаннями, що отримую, але під кінець 4-го курсу пощастило доторкнутися до програмування систем управління . Під час написання дипломної роботи я став замислюватись, що лише програмування замало, має бути системність . Добре, що у нашому місті сама «найсистемніша» спеціальність лише у НУК, тож мені навіть не довелось переходити на іншу кафедру. Все урахували: варіанти, переваги, так що обирати було дуже просто!

Після закінчення магістратури я втілюю здобуті знання в своїх нових проектах та частково удосконалюю старі.

Після магістратури «Системного аналізу» я виконую свою роботу краще!
Полiвода Валерія В’ячеславівна

Полiвода Валерія В’ячеславівна

Год выпуска:  31.12.2019
Диплом:  Магістр
Предприятие:  One plus One Solutions, LLC
Должность:  Менеджер по проєктам
Я безмежно вдячна викладачам кафедри за те що вони не просто «читали предмети», а й розповідали про особливості різних IT-професій. Це дуже допомогло мені знайти своє покликання у житті!

Коли я навчалась на 3 курсі за спеціальністю «Комп’ютерні науки» мене запросили на посаду менеджера по проєктам в компанію One Plus One Solutions, LLC, де я працюю і досі. Важливою складовою моєї роботи є системний підхід до розв’язання поставлених задач та планування проєкту на всіх його етапах. До моїх службових обов’язків входить аналіз ринку, вивчення сучасних трендів та потреб клієнтів, знаходження нових проєктiв, заключення угоди з клієнтом, складання технічного завдання проєкту та багато іншого. Отож, коли на четвертому курсі проходило опитування затребуваності знань та навичок з системного аналізу я могла чітко відповісти що саме знадобіться мені щоб досягнути високих результатів. Під час опитування я також дізналась про нову спеціальність «Системний аналіз» та вирішила вступати до магістратури за цією спеціальністю.

Ця спеціальність дійсно допомогла мені навчитись правильно аналізувати проєкти та виконувати свою роботу краще! А постійне зростання обов'язків і зарплати говорить про те, що НУК задав правильний вектор розвитку моєї кар’єри, за що я безмежно вдячна!
Ножка Марина

Ножка Марина

Усупереч розповсюдженій думці, спеціальність «Прикладна лінгвістика» пропонує студентам набагато більше, ніж досконале оволодіння англійською мовою. Найпривабливішою рисою є підготовка фахівців одночасно за декількома профілями: викладання, переклад, лексикографія, та багато іншого, що забезпечує високу конкурентоспроможність випускників на сучасному ринку праці.

Окрім цього, особливості навчання за цією спеціальністю дарують навички надзвичайної самоорганізації, тайм-менеджменту, пошуку та обробки інформації, з якими можна подолати будь-який професійний виклик.

У це складно повірити, але глибоке розуміння законів мислення і спілкування, яке також надає «Прикладна лінгвістика», стане в нагоді навіть у повсякденному житті, допомагаючи долати конфлікти або взагалі уникнути їх.

Зайцева Ольга

Зайцева Ольга

Диплом:  Магістр
Я обрала спеціалізацію "Прикладна лінгвістика", тому що для себе вирішила, що вивчення мов ніколи не буде зайвим, при цьому ще додаються інформаційно-технічні дисципліни, що нині є актуальним у світі сучасних технологій. Протягом навчання виникають труднощі, але натомість виховується відповідальність та прагнення отримати знання, що обов'язково допоможуть у майбутньому. Саме правильне планування свого часу є запорукою для навчання.
Козбур Валерій Леонідович

Козбур Валерій Леонідович

Год выпуска:  01.03.2006
Диплом:  Спеціаліст
Предприятие:  Skipskompetanse (Норвегія)
Должность:  Інженер-проектувальник
Отримана гарна освіта дала мені можливість працювати не тільки в Україні, але й закордоном! Довгий час я пропрацював у компанії  «LamprellEnergyLtd» (Об’єднані Арабські Емірати). Зараз я працюю інженером-проектувальником у компанії «Skipskompetanse» (Норвегія). Місце для вводу тексту
Андрієвський Павло Борисович

Андрієвський Павло Борисович

Год выпуска:  01.03.2006
Диплом:  Спеціаліст
Предприятие:  Torola
Должность:  Інженер- конструктор
Закінчив університет за спеціалізацією яхтинг та малі судна. Під час навчання поєднував отримані знання з практичними навичками- був у складі екіпажів вітрильних яхт “Антарес” , “Афіна”, та інші. Після закінчення університету відразу знайшов роботу за фахом, зараз працюю в проектному бюро, яке співпрацює з відомими світовими кораблебудівними підприємствами. Зараз за інженерами-кораблебудівниками работодавці стають в чергу. Навчайтесь в кораблебудівному інституті-це можливість отримання високоякісних знань та цікавої роботи не тільки в нашій країні, а також за кордоном!
Чуйко Данило Олександрович

Чуйко Данило Олександрович

Год выпуска:  01.03.2006
Диплом:  Спеціаліст
Предприятие:  McDermott International Inc., ОАЕ
Должность:  Інженер- кораблебудівник
Обираючи свою спеціальність, я вважав, що найкращою в місті корабелів є спеціальність інженера-кораблебудівника. Я не помилився, тепер я забезпечена молода людина,зростаюкар’єрно та професійно.