Новини

НУК імені адмірала Макарова чекає вступників на профорієнтаційну онлайн-аудієнцію

У Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова 4 липня 2023 року о 18 год. за київським часом відбудеться «Профорієнтаційна онлайн-аудієнція» для цьогорічних вступників та їхніх батьків.
Про це повідомляє прес-служба закладу вищої освіти.
Опубліковано: 30 Червня, 2023
ЗАВЕРШИВСЯ КОНКУРС ПРОЄКТІВ (РОБІТ) "КУБОК КОСТЯНТИНА КОШКІНА" - 2023!

18 червня у Навчально-науковому інституті комп’ютерних наук НУК успішно завершився Конкурс проєктів (робіт) "Кубок Костянтина Кошкіна" - 2023.
Опубліковано: 22 Червня, 2023
РОЗПОЧАТО НОВИЙ НАБІР НА КУРС JAVA BASIC COURSES ВІД GEEKSFORLESS INC.

GeeksForLess Inc., провідна компанія у сфері IT-розробки, раді повідомити про новий набір на курс Java Basic Courses. Цей курс розроблений для тих, хто бажає отримати базові знання у програмуванні на Java та розпочати свою кар'єру в цій сфері.

Викладатиме цей курс один із визнаних експертів Java - Євген Беркунський.

Опубліковано: 14 Червня, 2023
Сколаршип від SEO.UA

Компанія "SEO.UA" - один з лідерів з просування сайтів seo оголошує про початок конкурсу для учнів та студентів українських навчальних закладів.
Цей конкурс має назву: “Ми самі творимо своє майбутнє”. Переможець конкурсу отримає стипендію у розмірі 20000 гривень!

Опубліковано: 03 Червня, 2023
Весняна толока в НУК

3 травня студенти та викладачі Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова у місті Миколаїв зібралися, щоб прибрати пошкоджений корпус університету.

Ініціатором ідеї прибирання виступив ректор університету Євген Трушляков.
Опубліковано: 03 Травня, 2023