Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж корабелів Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова» Офіційний сайт
Опубліковано: 22.06.2023

ЗАВЕРШИВСЯ КОНКУРС ПРОЄКТІВ (РОБІТ) "КУБОК КОСТЯНТИНА КОШКІНА" - 2023!

18 червня у Навчально-науковому інституті комп’ютерних наук НУК успішно завершився Конкурс проєктів (робіт) "Кубок Костянтина Кошкіна" - 2023. 18 червня у Навчально-науковому інституті комп’ютерних наук Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова успішно завершився Конкурс проєктів (робіт) "Кубок Костянтина Кошкіна" – 2023!
Конкурс присвячений світлій пам'яті Костянтина Вікторовича Кошкіна, видатного науковця та фундатора ІТ-освіти України, та проводиться з метою створення сприятливих умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів, курсантів та школярів, а також стимулювання їхнього інтересу до дослідницької роботи в області ІТ-інновацій.
На науково-практичній конференції, проведеній в рамках цього заходу, були представлені 10 робіт, що пройшли до фіналу після попереднього рецензування. Загалом у конкурсі взяли участь понад 30 студентів та школярів, попри складні умови воєнного стану.
Організатори щиро вдячні партнерам-стейкхолдерам, керівництву міста Миколаєва та Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова за участь у заході та всебічну його підтримку.
Усі учасники Конкурсу отримають електронні сертифікати, а встановлені переможці та призери у кожній номінації отримають дипломи та цінні призи від партнерів конкурсу. Детальніше на сайті кафедри ІУСТ.
Фотографии: