Опубліковано: 30.10.2022

Zoom for Education: використання цифрових інструментів для викладачів

25 жовтня 2022 року за сприяння Міністерства освіти та науки України та представників компанії Zoom пройшов вебінар «Zoom for Education: використання цифрових інструментів для викладачів».
Вебінар проводився з метою інформування про можливості інструменту Zoom для ефективної організації освітнього процесу. Участь у вебінарі взяли понад 3000 педагогічних та науково-педагогічних працівників, в ході вебінару заслухано корисні поради спікерів, які мають значний досвід роботи з цією платформою. Запис вебінара "Zoom for Education: використання цифрових інструментів для викладачів" вже доступний за посиланням.